У програмі навчання використовуються новітні методи, що безпосередньо впливають на успішність процесу навчання, як теорії, так і практичного водіння. З огляду на багаторічний досвід в даному напрямку, ми завжди відповідально підходимо до виконання завдань, пов’язаних з навчанням водіїв транспортних засобів з нуля.

Заняття в нашій школі завжди проходять на позитивній ноті. В процесі навчання Ви зможете досконально вивчити Правила дорожнього руху, основи керування автомобілем і його безпечне водіння, як в умовах достатньої видимості, так і в умовах негоди. Також Ви вивчіть пристрій автомобіля і основні методики технічного обслуговування транспортного засобу, надання першої медичної допомоги, основи професійної етики та культури водіння.

Основним завданням “Автошколи Лідер”, безперечно, є підготовка грамотних водіїв, які будуть особистим прикладом надійності та безпеки для інших учасників дорожнього руху. Колектив автошколи постійно вдосконалює свої професійні навички для найбільш кваліфікованого підходу