sertifikat-1024x718 Послуги, ціни

Навчання в автошколі Лидер

На категорию “B”
Теорія – 3500 грн.
Практичні заняття:
Механіка – 3500 грн.
+ 800 грн. заняття.
Автомат – 3500 грн.
+ 800 грн. заняття.
Загальна сума теорія
+ практика 7000
Для тих хто склав
іспит з теорії в ТСЦ
самостійно, або навчався
в іншій школі вартість
практичних занять
складає 6000 + 800 грн.
кожне заняття
На категорію “С”
Теорія – 3500 грн.
Практичні заняття:
Механіка – 4000.
+ 1800 – 2000 грн. заняття.
На категорию “D”
Теорія – 3500 грн.
Практичні заняття:
Механіка – 3000 грн.
+ 1500 грн. заняття.
На категорію “CE”
Теорія – 3500 грн.
Практичні заняття:
Механіка – 2000 грн.
+ 1500 – 1800 грн. заняття.
Скидка для військових 500 грн. на теорії та 500 грн. на практиці

-індивідуальні заняття з водіння;
-Навчання з нуля;
-Парковка, водіння на автодромі;
-Відновлення та вдосконалення навичок водіння;
-Можлива подача автомобіля за місцем вашого перебування.
-Адаптація до водіння свого автомобіля;
-Навчання по всьому місту;
-Піст аварійна реабілітація.

Алгоритм навчання на категорію “В”

  Вибрати автошколу для навчання.
1.  Після того, як Ви обрали автошколу, потрібно підготувати документи.- паспорт громадянина України (Документ на постійне місце проживання в Україні);- Ідентифікаційний код;- медичну довідку про придатність до керування транспортним засобом (форма 083);- Одну кольорову фотографію (3.5 х 4.5 см).
Пройти теоретичний курс навчання в автошколі. 
 2.– прослухати курс з Правил дорожнього руху, вартість якого у нашому навчальному закладі становить 3500 грн.;- Скласти всі заліки (внутрішній іспит не сдається);- отримати свідоцтво про закінчення курсів (в електронному вигляді), термін дії якого – 1 рік.
Скласти теоретичний іспит у сервісному центрі МВС.
 3.  Зареєструватися на складання теоретичного іспиту в будь-якому сервісному центрі МВС.- ввівши в пошуку “Електрона черга ГСЦ” або переходимо за посиланням та за допомогою підказок проводимо реєстрацію на будь-яку обрану Вами дату;Для складання теоретичного іспиту необхідно надати такі документи:- паспорт громадянина України (Документ на постійне місце проживання в Україні);- Ідентифікаційний код;- медичну довідку про придатність до керування транспортним засобом (форма 083);Результат іспиту є дійсним протягом 1 року.
Зареєструватись на практичний курс навчання.
 4. Після успішного складання теоретичного іспиту в сервісному центрі МВС необхідно зареєструватися на практичний курс навчання. Для цього потрібно вибрати автошколу – це може бути той навчальний заклад, в якому Ви раніше проходили теоретичний курс навчання або будь-який інший навчальний заклад, який має відповідну ліцензію на право надання таких послуг. Вартість навчання у нашому навчальному закладі становить 3500 грн. + Витрати на паливо та обслуговування транспортного засобу 800 грн. за заняття.
Практичні заняття у автошколі.
 5. Пройти практичні заняття у вибраній автошколі та скласти внутрішній практичний іспит. У разі успішного складання, одержати свідоцтво (в електронному вигляді) термін дії свідоцтва 2 роки.
Зареєструватися на складання практичного іспитув будь-якому сервісному центрі МВС.
 6. Ввівши в пошуку “Електрона черга ГСЦ” або переходимо за посиланням та за допомогою підказок проводимо реєстрацію на практичний іспит, на будь-яку обрану Вами дату. Скласти практичний іспит можна у будь-якому сервісному центрі МВС.
Отримати посвідчення водія.
 7. Після успішного складання практичного іспиту отримати посвідчення водія в сервісному центрі МВС. Посвідчення водія, яке видається вперше, дійсно 2 роки. Після закінчення терміну, за відсутності 3-х і більше порушень правил дорожнього руху, водійське обмінюється на постійне.