У Сервісних центрах МВС введені в дію білети квитки за правилами дорожнього руху. У нових білетах додано більше 2 тис. Абсолютно нових питань, які будуть виключати логічні помилки, які були в старих білетах, які безпосередньо вводили в оману особу, яка екзаменується.

Також була виконана величезна робота, щоб водії, які навчаються на управління легковим автомобілем, не відповідали на питання, які пов'язані з експлуатацією та управлінням вантажного автомобіля.

Крім того, тепер не буде звичних однакових квитків з питаннями, так як система буде автоматично підставляти питання, пов'язані з конкретною категорією. У системі є близько 2500 питань, які будуть підставлятися, системою автоматично і не будуть повторюватися. Тому завчити конкретний квиток не вийде. Сам квиток при здачі іспитів, як і раніше буде мати 20 питань на які потрібно відповісти протягом 20 хвилин. Як і раніше допускається дві помилки.

Головним сервісним центром МВС планується введення відеофіксації процесу складання іспиту в сервісному центрі, що істотно дозволить ліквідувати корупційну складову при здачі теоретичного іспиту.

Кроме того до конца года планируется ввести обязательную видеофиксацию, как при сдаче теоретического экзамена, так и практического.

 
АвтоПорталАвтобазар InfoCar, объявления о продаже авто в Украине Украина онлайн ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины