Інформаційний портал - Бухгалтер 24, підготував аналіз змін до правил дорожнього руху, які вступили в силу з 7.11.2015 року. Згідно, проведеного аналізу не все так, як хотілося б нашим автомобілістам. Одним з аспектів є те, що автоматично до власника транспортного засобу застосовується презумпція винності (з Латини "припущення"), іншими словами - дав кому то свій автомобіль - вже винен. І найцікавіше, є всього дві підстави для анулювання протоколу:

1. Надання власником (особою, за яким ТЗ зареєстровано) інформації, що ТЗ вибув з його володіння внаслідок протиправних дій інших осіб, або щодо протиправного використання іншими особами номерних знаків, що належать його   ТЗ. В такому випадку постанова про накладення стягнення скасовується.

2. Друга підстава зацікавить кожну юрособу, яка має власний або орендований транспорт. Звільнення особи від адміністративної відповідальності застосовується тоді, коли особа, яка фактично керувала ТЗ в момент вчинення правопорушення, звернеться особисто або за допомогою засобів телекомунікаційного зв'язку до поліції з відповідною заявою про визнання зазначеного факту адміністративного правопорушення і згоди на притягнення до адміністративної відповідальності. Тоді початкова постанова скасовується і виноситься нова - щодо такої особи. Але за законом таке звернення має відбутися протягом 14 днів з дня отримання постанови. Крім цього, порядок звернення до поліції з цих питань повинен визначити Кабмін.

Повний текст

 
АвтоПорталАвтобазар InfoCar, объявления о продаже авто в Украине Украина онлайн ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины