Із 14 грудня можливо буде відмовитись від пластикових бланків свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів та посвідчень водія.
4 листопада Кабінет Міністрів України прийняв зміни до деяких Постанов, що вдосконалюють процедуру надання деяких адміністративних послуг.

Власникам двоколісного транспорту, які полюбляють порушувати правила, слід готуватися до немаленьким штрафів.

З 1 вересня 2018 року на території Держави починає свою роботу єдина державна база даних, яка буде накопичувати дані про проходження медичних оглядів на придатність водіїв до управління транспортними засобами.

Кабмін схвалив ініціативи Міністерства внутрішніх справ щодо обмеження максимальної швидкості в місті з 60 до 50 км / год, а також підвищення штрафів за окремі порушення правил дорожнього руху.

Кабінет Міністрів України затвердив постанову № 885 від 10.11.2017 "Про внесення змін до Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами".

У Сервісних центрах МВС введені в дію білети квитки за правилами дорожнього руху. У нових білетах додано більше 2 тис. Абсолютно нових питань, які будуть виключати логічні помилки, які були в старих білетах, які безпосередньо вводили в оману особу, яка екзаменується.

Згідно наказу МВС України від 18.02.2016 № 115 втратив чинність наказ МВС України від 29.07.2009 № 325, який затверджував Положення про акредитаційну комісію з державної акредитації закладів, які проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, та положення про атестаційну комісію по атестації фахівців закладів, що проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів.

Головний сервісний центр України продовжує роботу з підготовки карток-інструкцій для громадян України. Картки готуються як по реєстраційної діяльності, так і по екзаменаційної. Картки-інструкції розроблені для поліпшення якості обслуговування і чіткого розуміння відвідувачем центру, що йому потрібно робити в разі звернення з конкретного питання.

На офіційному сайті Головного сервісного центру України викладено відео про запуск сервісного центру нового зразка, який розроблений і побудований за Європейськими стандартами, за принципом Грузинського. Так в сервісному центрі відсутні вікна прийому громадян, замість звичних вікон встановлені столи, до яких є доступ, як з одного, так і з іншого боку. По один бік столу знаходиться представник центру, а по інший відвідувач, все прозоро і доступно. Над кожним робочим місцем встановлено електронне табло, на якому вказано номер оператора, що обслуговує клієнта та номер талона.

У територіальному сервісному центрі Миколаєва встановлена online камера, яка дає можливість відвідувачам переглянути, що відбувається на першому поверсі Центру. Дуже зручно, коли потрібно зареєструвати автомобіль і в он-лайн режимі подивитися на скільки багато людей присутні в приміщенні.

 
АвтоПорталАвтобазар InfoCar, объявления о продаже авто в Украине Украина онлайн ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины