Кабмін схвалив ініціативи Міністерства внутрішніх справ щодо обмеження максимальної швидкості в місті з 60 до 50 км / год, а також підвищення штрафів за окремі порушення правил дорожнього руху.

Кабінет Міністрів України затвердив постанову № 885 від 10.11.2017 "Про внесення змін до Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами".

У Сервісних центрах МВС введені в дію білети квитки за правилами дорожнього руху. У нових білетах додано більше 2 тис. Абсолютно нових питань, які будуть виключати логічні помилки, які були в старих білетах, які безпосередньо вводили в оману особу, яка екзаменується.

Згідно наказу МВС України від 18.02.2016 № 115 втратив чинність наказ МВС України від 29.07.2009 № 325, який затверджував Положення про акредитаційну комісію з державної акредитації закладів, які проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, та положення про атестаційну комісію по атестації фахівців закладів, що проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів.

Головний сервісний центр України продовжує роботу з підготовки карток-інструкцій для громадян України. Картки готуються як по реєстраційної діяльності, так і по екзаменаційної. Картки-інструкції розроблені для поліпшення якості обслуговування і чіткого розуміння відвідувачем центру, що йому потрібно робити в разі звернення з конкретного питання.

На офіційному сайті Головного сервісного центру України викладено відео про запуск сервісного центру нового зразка, який розроблений і побудований за Європейськими стандартами, за принципом Грузинського. Так в сервісному центрі відсутні вікна прийому громадян, замість звичних вікон встановлені столи, до яких є доступ, як з одного, так і з іншого боку. По один бік столу знаходиться представник центру, а по інший відвідувач, все прозоро і доступно. Над кожним робочим місцем встановлено електронне табло, на якому вказано номер оператора, що обслуговує клієнта та номер талона.

У територіальному сервісному центрі Миколаєва встановлена online камера, яка дає можливість відвідувачам переглянути, що відбувається на першому поверсі Центру. Дуже зручно, коли потрібно зареєструвати автомобіль і в он-лайн режимі подивитися на скільки багато людей присутні в приміщенні.

Інформаційний портал - Бухгалтер 24, підготував аналіз змін до правил дорожнього руху, які вступили в силу з 7.11.2015 року. Згідно, проведеного аналізу не все так, як хотілося б нашим автомобілістам. Одним з аспектів є те, що автоматично до власника транспортного засобу застосовується презумпція винності (з Латини "припущення"), іншими словами - дав кому то свій автомобіль - вже винен. І найцікавіше, є всього дві підстави для анулювання протоколу:

 
АвтоПорталАвтобазар InfoCar, объявления о продаже авто в УкраинеSHIN-shop.ru Магазин шин и дисков для вашего АВТО Украина онлайн ukraina.net.ua - каталог сайтов УкраиныUkrNET - поисково-информационный ресурс