Миколаївська "Автошкола Лидер" - одна з великих шкіл, які навчають водіїв усіх категорій. У програмі навчання використовуються новітні методи, що безпосередньо впливають на успішність процесу навчання, як теорії, так і практичного водіння. З огляду на багаторічний досвід в даному напрямку, ми завжди відповідально підходимо до виконання завдань, пов'язаних з навчанням водіїв транспортних засобів з нуля.

Заняття в нашій школі завжди проходять на позитивній ноті. В процесі навчання Ви зможете досконально вивчити Правила дорожнього руху, основи керування автомобілем і його безпечне водіння, як в умовах достатньої видимості, так і в умовах негоди. Також Ви вивчіть пристрій автомобіля і основні методики технічного обслуговування транспортного засобу, надання першої медичної допомоги, основи професійної етики та культури водіння.

Основним завданням "Автошколи Лідер", безперечно, є підготовка грамотних водіїв, які будуть особистим прикладом надійності та безпеки для інших учасників дорожнього руху. Колектив автошколи постійно вдосконалює свої професійні навички для найбільш кваліфікованого підходу до кожного учня. Будьте впевнені, що час, проведений за заняттями, не буде проведено даремно.

 

 
АвтоПорталАвтобазар InfoCar, объявления о продаже авто в Украине Украина онлайн ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины